Jeton në Tiranë, serbi jep mesazhin “brilant” nga “Sheshi Skëndërbej”

Edhe pse serbët dhe shqiptarët nuk i kanë punët aq mirë, ky i ri ka.

“Mos guxoni të dilni nga shtëpia”, meteorologët japin a.larmin: Temperaturat mund të shkojnë deri në…

I nxehti pritet të godasë vendin tonë duke filluar nga nesër. Ajo do të kalojë.

“Po lufton me mish e me shpirt për të jetuar”, familja e të riut shqiptar bën a.pelin p.rekës

Emro Abzai është një i ri nga Ulqini i cili ndodhet në gjendje të rëndë.

“Iku shiu por po vjen hataja”, meteorologët të alarmuar nga moti në ditët në vijim

Ditëve të freskëta tashmë u ka ardhur fundi. Sinoptikanët paralajmërojnë rikthimin e temperaturave ekstreme në.

Keni ndërmend të shkoni në plazh? Moti ju sjell surprizën e madhe për nesër

Gjatë ditës së nesërme, në zona të ndryshme të vendit pritet që të ketë reshje.

Burri i “shiti” vajzën, nëna zbulon të vërtetën pas 27 vitesh

Vendosi të martohej edhe pse ishte vetëm 19 vjeç. Feim Kocija nga Cakrani ishte djali.

“Si me magji”, shikoni si skuqen domatet brenda dy ditëve

Problematika ushqimore në vendit tonë vijon të mbetet e lartë. Top Story”, pasi ka siguruar.

Sot iku nga kjo jetë nënë Maria, ajo nuk donte të ishte vetëm, por djali i saj…historia që të prek zemrën!

Gazetari Osma Stafa na ka emocionuar me historinë e një nëne, një katolike e devotshme.

Arbër Hajdari “shokon” me deklaratën: Kanë vjedhur para në emër tim

Arbër Hajdari është një nga persona i cili ka si profesion të tij bamirësinë. Ndoshta.

Letra e nënës përlot botën: Më fal bir që të gënjeva

Letra e saj është bërë virale në të gjithë botën. Emma Shaë nuk e kishte.