Rrëfimi i gazetares së Top Channel që ka përl.otur sot të madh e të vogël, mos e humbisni

Nga Anila Hoxha “Në brendësi të Institutit Bujqësor , në ish konviktet e rrënuara dhe.

Kasollja që çmontoi maskaradën e shëndetësisë

Nga Klodian Tomorri “Një foto vlen sa 1 mijë fjalë”- është një shprehje që përdoret gjerësisht.

Andi Bushati: Rama ka të drejtë, zgjedhjet nuk duhet të shtyhen

Nga Andi Bushati Edi Rama dhe zëdhënësi i tij më i zellshëm diplomatik, shefi i.

“Opozita e re i shërben Edi Ramës”

Analisti Fatos Lubonja shprehet se lëvizja e re opozitare, është në shërbim të qeverisë dhe.

A do ti përgjigjet tani Rilindja, Holandës me një “luftë opiumi”

Nga  Stiliano Rushaj Parlamenti holandez ditën e Martë votoi me shumicë të cilësuar mocionin për ndërprerjen.

Admir Murataj është gj.allë?!! Gazetari: Burimet e mia thanë…

Nga Basir Collaku Ministri i Brendshëm Sandër Lleshi, në një intervistë të tij në televizion.

“Lul holandezi” ktheu vizat, Flutura Açka: Gjeja më qesharake që kam dëgjuar. Shqiptarët luten që Basha të jetë…

Shkrimtarja e njohur, Flutura Açka ka komentuar situatën politike dhe vendimin e Holandës për të.

“Mos e thërrisni më Rudina e Azemit”

Nga Andi Bushati Megjithëse Sali Berisha e ka quajtur “e bija e të atit”, duke iu.

Mbreti i Kaosit

Kolapsi shoqëror është shembja e një shoqërie komplekse njerëzore. Një shpërbërje e tillë mund të.

Shqiptarët i vunë dinamit Notre Dam-it të tyre dhe derdhin lot krokodili për Notre Dam-in e Parisit

Nga Ilir Demalia Më 15 prill 2019, një nga pasuritë dhe vlerat më të mëdha.