Edi Rama, Zeusi ynë

Nga Edmond Tupja Shpresoj, së pari, që zoti Kryeministër do ta gjejë kohën për ta.

“Uroj që vitin e ardhshëm askush të mos kujtohet”, çfarë i ka ndodhur Patozit më 22 korrik?

Nga Astrit Patozi NË VEND TË NJË URIMI PER REFORMËN Reforma në Drejtësi nuk ka.

Mero Baze: Haradinaj po bën rolin e viktimës, ja çfarë do të ishte burrëri

Shkrimi i plotë i Bazes: Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka dhënë dorëheqjen dhe ka.

“Takimi im i parë me Pablo Escobar”

Nga Kreshnik Saphiu Ishte mbrëmje dhjetori. Shiu që binte me rrebesh dhe vetëtimat drithëruese më.

“Ishte një fëlliqësirë, nuk do pendohem më për fjalorin”, shpërthen gazetari i njohur

Nga Mentor Kikia Akademikët në protestë: Duam Gjinushin, Duam Gjinushin Kam shkruar nja dy herë.

“Me katër ministritë kryesore që drejtoi Meta në vitet 2013-2017, janë grabitur mbi 400 milionë euro”

Nga Spartak Ngjela Ilir Meta po del në skenë si një njeri i vetmuar që.

“Lul, shko blej bukën apo frutat e nitratosuna, merr një rrogë prej 200 € se ndoshta zgjohesh…”

Nga Arjola Zadrima Dy fjalë L.Bashës Dje kishe kalu nëpër pedonale të Shkodrës dhe njerëzit.

Opozita i “dogji” mandatet, “Rilindja” është duke e “djegur” Shqipërinë

Nga Kim Mehmeti Nuk janë të pakuptimta, përbuzëse dhe çmendurake vetëm thëniet e Kryeministrit të.

Edmond Tupja letër të hapur pjeprit të shkretë dhe 7 pyetje për Ramën: A keni në Surrel ndonjë serë speciale

Nga Edmond Tupja I dashur pjepër! Si frut, ti ke qenë dhe je ndër më.

Meta drejt gjykimit, asgjë nuk e shpëton

Nga Spartak Ngjela Meta na paska marrë një çmim fantazëm. Vjet e ka marrë këtë.