Ku fshihet hilja e 1.15 miliardë eurove

Nga Andi Bushati Që kur ka përfunduar Konferenca e Donatorëve në Bruksel, që e joshi.

I keni parë vajzat e bukura që pa punuar fare ngasin makina nga 300 mijë Euro?

Nga Mentor Kikia Operacioni forca e ligjit është tema kryesore e diskutimeve, jo vetëm publike.

S.e.ks, para, famë dhe… arrogancë

Nga Ana Shkreli Lisi A ia ka idenë njeri se, me çfarë dreqin “ushqehen” këto.

Për ata shqiptarë që hedhin baltë ndaj Alketës (femrat sidomos)

Nga Ilir Metaj Kur te numeroj deri ne 3, o burra te peshtyme Alketen! Ej,.

Struci Lulzim, me kokën në thes dhe b…në ajër

Sa i lumtur ishte sot Lulzim Basha! A nuk e vutë re edhe ju në.

‘I dashur Rama, ik si zotëri dhe merri me vete zagarët!’

Nga Agim Hushi Tenori me famë botërore, Agim Hushi, njëherësh ish-kandidat për deputet i Partisë Socialiste,.

“Mirupafshim Shqipëri, unë po iki! Vërja flakën vetes se unë nuk dua të digjem!”

Nga Silvana Begaj Faik Konica: “Në qoftë se Shqipëria do të vdiste ndonjëherë, atëherë në.

A do të arrestohet ‘Kumbari’ Edi Rama nga SPAK? 10 akuza

Nga Erl Kodra SPAK, Struktura e Posaçme Anti Korrupsion filloi punën. Me një numër të kufizuar.

Spartak Ngjela: Tërmeti na tregoi, se duhet të varrosim mafian e fuqishme të ndërtimit

Nga Spartak Ngjela Erdhi më në fund koha që edhe në Shqipëri të shporret përfundimisht.

Profesor Kabo: Kujt i shërben Ilir Meta

Nga Përparim Kabo Gjuha e Presidentit të Republikës ndaj Ambasadës Amerikane në Tiranë drejtuar me.