“LSI do shkojë me PS në zgjedhjet e ardhshme: PD po frikësohet nga “flirti”, Meta po mbledh…”

Analisti politik Mentor Nazarko thotë se duket se LSI po përpiqet që në këtë periudhë.

“Takimi im i parë me Pablo Escobar”

Nga Kreshnik Saphiu Ishte mbrëmje dhjetori. Shiu që binte me rrebesh dhe vetëtimat drithëruese më.

A do ti përgjigjet tani Rilindja, Holandës me një “luftë opiumi”

Nga  Stiliano Rushaj Parlamenti holandez ditën e Martë votoi me shumicë të cilësuar mocionin për ndërprerjen.