A do të arrestohet ‘Kumbari’ Edi Rama nga SPAK? 10 akuza

Nga Erl Kodra SPAK, Struktura e Posaçme Anti Korrupsion filloi punën. Me një numër të kufizuar.

Spartak Ngjela: Tërmeti na tregoi, se duhet të varrosim mafian e fuqishme të ndërtimit

Nga Spartak Ngjela Erdhi më në fund koha që edhe në Shqipëri të shporret përfundimisht.

Profesor Kabo: Kujt i shërben Ilir Meta

Nga Përparim Kabo Gjuha e Presidentit të Republikës ndaj Ambasadës Amerikane në Tiranë drejtuar me.

Edi Rama, Zeusi ynë

Nga Edmond Tupja Shpresoj, së pari, që zoti Kryeministër do ta gjejë kohën për ta.

“Uroj që vitin e ardhshëm askush të mos kujtohet”, çfarë i ka ndodhur Patozit më 22 korrik?

Nga Astrit Patozi NË VEND TË NJË URIMI PER REFORMËN Reforma në Drejtësi nuk ka.

Mero Baze: Haradinaj po bën rolin e viktimës, ja çfarë do të ishte burrëri

Shkrimi i plotë i Bazes: Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka dhënë dorëheqjen dhe ka.

“Takimi im i parë me Pablo Escobar”

Nga Kreshnik Saphiu Ishte mbrëmje dhjetori. Shiu që binte me rrebesh dhe vetëtimat drithëruese më.

“Ishte një fëlliqësirë, nuk do pendohem më për fjalorin”, shpërthen gazetari i njohur

Nga Mentor Kikia Akademikët në protestë: Duam Gjinushin, Duam Gjinushin Kam shkruar nja dy herë.

“Me katër ministritë kryesore që drejtoi Meta në vitet 2013-2017, janë grabitur mbi 400 milionë euro”

Nga Spartak Ngjela Ilir Meta po del në skenë si një njeri i vetmuar që.

“Lul, shko blej bukën apo frutat e nitratosuna, merr një rrogë prej 200 € se ndoshta zgjohesh…”

Nga Arjola Zadrima Dy fjalë L.Bashës Dje kishe kalu nëpër pedonale të Shkodrës dhe njerëzit.