Luana Vjollca ‘heq dorë’ nga karriera Televizive? Ndjekësit ‘tronditen’, çfarë publikoi moderatorja që shkaktoi kaq ‘mërzi’?

Moderatorja e njohur Luana Vjollca ka turbulluar ndjekësit me fotot e publikuara së fundmi në.

“Vazhdoj të t’them mirëmëngjes dhe natën e mirë”, përlot këngëtarja me dedikimin për babain

Këngëtarja e re por e njohur Arilena Ara ka humbur babain e saj kur ishte.

Këngëtarja rrëfen mes lotësh: Mrekullia që më ndodhi tre ditë pas humbjes së bashkëshortit

Një jetë në skenë, me një repertor të gjerë e të larmishëm, me hite pa.

Katër vjet pa Dr.Florin/ Përlot bashkëshortja me mesazhin prekës

Ikën katër vjet pa Dr. Florin, këngëtarin dhe muzikantin e talentuar. Bashkëshortja e Dr.Florit ka.

Zbulohet çfarë i dhuroi kryeministri rus këngëtares shqiptare

Këngëtarja shqiptare, Elhaida Dani, duket se po korr sukses të madh edhe jashtë Shqipërisë. Ajo.

Pas ndarjes me Seldin, Mimoza Shkodra në krahët e reperit të njohur

Kjo ndarje shokoi shumë fansa të cilët kanë ngelur akoma nën vorbullën e pyetjeve të.

Djali i Adelina Ismajlit është rritur kaq shumë, por flokët e tij të heqin trurin

Një grua e bukur dhe e zgjuar e cila pavarësisht se u bë nënë, duket.

Arti shqiptar në zi, ndërron jetë artisti i njohur shkodran

Një lajm i keq për artin në Shqipëri, artdashësit por jo vetëm. Një zë i.

Vajza bën 7-vjeç, këngëtarja e madhe përlot me urimin e ndjerë

Ajo i ka bërë të voglës një urim mjaft të ndjerë dhe fjalë të ëmbla.

‘Të financon i dashuri apo merr kredi’, ja si i përgjigjet këngëtarja Arian Canit

Sapo ka dalë në skenë dhe sigurisht që kureshtja është shumë e madhe se si.