“Tregoji miletit se të ndërrosh burrë duhet b….”. Rudina Dembacaj jep përgjigjen ‘pikante’: AH moj zemër, unë kam b***

Moderatorja Rudina Dembacaj ka publikuar një foto teksa bën palestër. Por njëri prej ndjekësve nuk.

“Kur shkon me drejtorët e Televizioneve..”. Habit Rike Roçi: Do flas njëherë e mirë, në Shqipëri ta marrin…

Ish-banorja e Big Brother Rike Roçi ka zbuluar njëherë e mirë arsyen se përse ajo.

“Sikur janë në harem dhe…”. Alketa Vejsiu i hakërrehet Robert Aliajt: Gabim fatal, e krahason me femrat që janë…

Puntata e djeshme e emisionit “Love Story” është shoqëruar me debate e diskutime të forta.

Feston ditëlindjen, por Sara Hoxha habit ndjekësit me veprimin që bën ndaj motrës, uou na shtangu të gjithëve

Trashëgimtarja e Top-Channel, Sara Hoxha feston sot ditëlindjen dhe mbush 25-vjeç, ndërkohë që është mama.

Nuk e pranoi por…Zbulohet e vërteta e Aurela Hoxhës dhe partneri ‘misterioz’, pse ‘po e mban të fshehtë lajmin se …?

Ndonëse jeta e saj është mes Shqipërisë dhe Spanjës, modelja Aurela Hoxha është mjaft e.

“Një tm.err i madh, nuk është një objekt seksual dhe as një makineri ‘pjellëse’!”. Shpërthen Moderatorja pas a.kuzave

Moderatorja e ‘Top Channel’, Dojna Mema teksa ka qenë dje e ftuar në rubrikën “Trotuar”.

“Ore po ku…”/ Revoltohet këngëtarja Rovena Stefa, i ‘zbulojnë’ partnerit? Shp.ërthen ndaj mediave

Këngëtarja Rovena Stefa zbuloi disa ditë më parë në një dalje televizive se ishte e.

Pl.as keq në Për’puthen, Arjan Konomi i hakërrehet Gazetares: Pusho moj, avash mos më ngri zërin mua se …

Debate të ashpra ka pasur dje në Për’Puthen Prime, teksa po diskutohej takimi mes Mevlanit.

“Do puthemi çik, pse ke turp, je pa kamera”. Ana shtang moderatorin, puth këngëtarin në mes të emisionit (Video)

Ish-konkurrentja e ‘Përputhen’ Ana Lleshi ka qenë mbrëmjen e djeshme në emisionin  “n’Kosovë Show”, ku.

Moderatorja ndryshon rrënjësisht pamje, bashkëshortin nuk e njeh, ndërhyn shoqja e ngushtë e saj: O Besnik është gruaja ore…

Moderatorja Jonida Vokshi ka publikuar një foto në Instagram ku shfaqet me një ndryshim në.