Ja kush janë VIP-at që u sho.kuan nga fitorja e Arilenës, statuset e tyre “zhgënjyese” që habitën këngëtaren

Fitorja e Arilena Arës në  “Festivalin e Këngës” solli shumë zhgënjime. Shumë ishin ata që.

E thumboi dhe i shk.atërroi figurën, Alketa Vejsiu zihet ke.q me ndjekësit e tij pasi i përmendin ***, sharje dhe of.endime….

Olti Curri ka qenë një ndër kritikuesit e parë ndaj Alketa Vejsiut, duke e quajtur.

Pranohet vjedhja e vitit? Alketa Vejsiu sapo reagoi sërish pas komenteve: A nuk është e çuditshme që….

Prezantuesja Alketa Vejsiu, është ma.s.akruar në komete lidhur me mënyrën e moderimit por edhe atë.

“Sponsor me dhëmbë palarë”. Adelina Ismajli nuk përmbahet, zbulon borxhin e Alketës: Të mjera që shuani…

Një artiste e cila i bashkohet të zhgënjyerve nga Fetivali i Këngës në RTSH është.

“Ta marrë vesh gjithë bota”. Kompozitori ma.s.akron Vera Grabockën: Mafioze që….ik or, kur solla këngën ti…

Kompozitori i shquar Aleksandër Vezuli, ka shpërthyer ke.q ndaj Vera Grabockës, duke e quajtur snobe.

“Ah mor zog si nuk të ra me e shiju….”. Bes Kallaku “kujton” Zogun e Tiranës pas arr.estimit, ua sa e rë.ndë

Aktori Bes Kallaku ka shigjetuar Zogun e Tiranës. Pjesë e filmit të Bes Kallakut “Falco”.

Demaskohet Vera Grabocka, Redon Makashi bën deklaratën bo.mbë: Ka qenë ajo që na kërkoi që…se sipas saj ne ishim…

Këngëtari Redon Makashi teksa ka qenë i ftuar në spektaklin “Këndo Këngën Time”, ka rrëfyer.

Albano Bogdo sapo na habiti me gjestin, pas varësisë nga alkooli, aktori sho.kon të madh e të vogël, probleme edhe me…

Ka deklaruar varësinë nga alkooli, sot aktori Albano Bogdo ka habitur fansat me vendimin e.

Mbajeni larg para se t’iu shk.atërrojë jetën, të lindurit e kësaj shenje ‘ma.shtrojnë’ pa iu dridhur qerpiku

Bëni mirë ta mbani larg para se t’iu shk.atërrojë jetën.  Bëhet fjalë për shenjën e.

“Je i zënë me lëpirjet poshtë-lart dhe…” Kush e shp.artalloi me komente Muç Nanon, e rë.ndë shumë ajo që i shkruan

Mustafa Nano njihet për deklaratat e tij të for.ta. Ditën e djeshme, ai reagoi me.