E rëndë/ Gjendet e pajetë një grua, ja detajet e para nga policia

Një grua rreth 50 vjeçe është gjetur sot e pajetë. Ajo dyshohet të jetë vetëv.aruar..

Dalin pamjet, tritoli në Tiranë u vendos tek një lokal st.riptizmi

Një sasi tritoli është vendosur në orët e para të mëngjesit të sotëm në afërsi.

Të shtëna me armë zjarri në qendër të kryeqytetit britanik, mbyllet ura

Të sht.ëna me ar.më zj.arri janë raportuar në qendër të Londrës pak pas mesditës së.

Sërish blof me propagandën, Veliaj përdor foto të vjetra edhe për rastin e tërmetit

Pasditen e djeshme Shqipëria u godit nga një tërmet i fuqishëm me magnitudë 5.8 i.

Shpërthim i fuqishëm në Shkodër, shmanget tragjedia

Nje bombul gazi ka shperthyer vetem pak minuta me pare ne lagjen Draçin ne qytetin.

Arr.estohen 2 inspektorë të Bashkisë Shkodër

Arr.estohen 2 inspektor te taksave ne bashkine e Shkodres. B.P. dhe I.M ndersa D.H eshte.

“Doktor nesër ka te.rror” Oficeri i RENEA-s i tregon Berishës çfarë pritet të ndodhë në Tiranë në mëngjes herët

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka publikuar denoncimin e një oficeri policie, i cili tregon se si.

“Furtunë” në administratën shqiptare, pushohen nga puna 600 punonjës

Një “furtunë të vërtetë ka shkaktuar platforma bashkëqeverisëse në radhët e punonjësve të administratës publike..

Aksident i rëndë, humb jetën 50-vjeçari

Një aksident i rende ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Bypassin e Tepelenës. Një mjet.

Ekzekutohet biznesmeni në stilin mafioz

Një biznesmen i njohur serbo boshnjak është ekzekutuar në atë që mediat lokale e përshkruajnë.