Lajm i fundit/ Nuk u hapën negociatat, dorëhiqet kryeministri

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, ka dhënë dorëheqjen. Lajmin e bën të ditur.

“Ça të kam ***unë ty…”. P.l.as she.rri në mes të Kuvendit mes deputetëve, tentativa për të rrë.mbyer…..

Ka pasur një moment tensioni në Kuvend mes zv.kryeministrit Erion Braçe dhe deputetit Ralf Gjoni,.

Lajmi fundit/ Ak.sident në mes të qytetit, pë.r.plaset kalimtari…(Emri)

Një ak.sident automobilistik ka ndodhur pak minuta më parë në hyrje të qytetit të Sarandës..

Sk.andal/ Edukatorja monstër i dj.eg gojën fëmijës, pronarja mohon ngjarjen por sms-të e nxjerrin zbuluar: I thash mamit që se bëre, por…

Asnjë prind nuk toleron dhe nuk duron qoftë edhe një shpullë ndaj fëmijës së tij..

“Burrin ma morën, mua më gju.ajti…”. Gruaja rrëfen mes lotësh dhu.nën e policit: Do i gjej familjen, unë djalin 3 vjeç e…

Nga taraca e banesës, ku jetojnë tre familje, qytetarja denoncon dhu.nën e ushtruar nga ana.

Lajmi bo.mbë/ Të.rmet në PD, Prokuroria merr vendimin, ja çdo ndodhë me Lulzim Bashën dhe Arben Ristanin…

Prokuroria ka vendosur zgjatjen me tre muaj të hetimeve për dyshimet mbi lobimin rus të.

Shkarkimi i Ilir Metës, vjen lajmi bo.mbë nga Komisioni i Venecias, ja ç’do ndodhë

Komisioni i Venecias ka publikuar në faqen zyrtare draft-opinionin në lidhje me ç’dekretimin e zgjedhjeve.

PD pa.dit në Prokurori Policinë, zbulohet megask.andali…

3-ish-deputetë  të PD-së kanë mbërritur sot në prokurori, ku kanë pa.ditur Policinë e Shtetit, për.

Atë e njohim të gjithë/ Biznesmeni i madh go.det dhe dhu.non arkitektin e Bashkisë, arsyeja tepër e rë.ndë…(Fotot)

Një ngjarje e rëndë është shënuar pasditen e djeshme në Vlorë, ku është dhunuar arkitekti.

Oh zot/ Fëmija 17 muajsh bie në vatrën e zj.arrit ku po zihej rakia, mjekët sot japin njoftimin se ai…

Mjekët e QSUT-së japin informacion për gjendjen e fëmijës që pësoi dje një incident të.