E turpshme/ Vdiq 4 muaj më parë, por shikoni çfarë ka bërë Kujtim Gjuzi me mësuesen e ndjerë

Kryetari i partisë Konservatore Kujtim Gjuzi shpalli mbrëmjen e djeshme listën e kandidatëve për deputetë për zgjedhjet.

Blindojnë Laçin dhe arrestojnë të riun shumë të njohur për të gjithë, pse policia e mbajti të fshehtë dhe e liroi pak orë më vonë

Burime per FaxNews bëjnë me dije se ditën kur është bërë operacioni blic në Kurbin.

Episodi më i dhimbshëm, Ejlyl shpëton por detyrohet të bëhet vrasëse, çfarë do të ndodhë me Alinë

Ali sqaron Ejlylin se ai po e bën këtë punë për shkak të detyrës së.

Numri i vdekjeve sërish shumë i lartë, Ministria e Shëndetësisë jep shifrat alarmante

Numri i vdekjeve të shkaktuara nga Covid-19 nuk po njeh ulje në vendin tonë, ashtu.

“S’dua që fëmija që do lind të jetë si ty”. Fjalia e fundit e 22-vjeçares para se të v.ritej nga burri, la jetim 4 fëmijë, oh zot, ai i kërkoi që…

“S’dua të jenë fëmija yt”. Kjo deklarata i kushtoi jetën 22-vjeçares shtatzënë  në SHBA. Jason.

S.kandal i madh/ Deputeti publikon listën me kandidatët, ‘ngjall nga varri’ personin e vdekur muaj më parë

Kujtim Gjuzi ka nxjerr listën me kandidatët për deputet të zgjedhjeve të 25 prillit, por.

Aktorja e njohur ‘çmend’ Petrit Vasilin, ‘harron politikën’, bën veprimin që habiti të madh e të vogël: Po ti….

Nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili i cili në rrjete sociale është tepër aktiv, mesa duket.

“Sikurse e paralajmërova dje”. Ilir Meta merr vendimin pa kthim, del në Konferencë për shtyp dhe e thotë para gjithë Shqiptarëve

Ashtu sikurse e paralajmëroi ditën e djeshme, Presidenti i vendit,Ilir Meta ka dalë sot në.

Merret vendimi urgjent/ Ministria e Jashtme sapo e komunikoi, merrni masat sepse nga dita e sotme nuk do lejohet….

Ministria e Jashtme Shqiptare ka dhënë pak më parë njoftimin për masat e reja anti-COVID.

Sa gjynah/ Zi në familjen e Politikanit të njohur shqiptar, lajmi që erdhi sot na pikëlloi të gjithëve

Një lajm i hidhur ka ndodhur sot. Bëhet me dije se xhaxhai i ish-kryeparlamentarit Kadri.