“Më ikën truri kur më thonë…”, Rama zbulon vendimin që ka marrë, në zgjedhjet e 25 prillit ai do…

Edi Rama ka zbuluar se do të kandidojë si deputet sërish në Vlorë. Atyre që.

T.merri tek drejtoria e Policisë, dalin të dhënat e reja, i arrestuari goditi efektivin dhe ia mbathi, por…

Më datë 25.09.2020, rreth orës 16:00, nga specialistët në Komisariatin e Policisë Nr.3, u bë.

Forca të shumta policie te Kryeministri, ja ç’po ndodh

Policia e Tiranës ka shpërndarë një protestë që tentoi të mbahej përpara ambienteve të kryeministrisë.

“Unë ty të ha për mëngjes”/ Ish kryetari i PS në Shkodër kujton fillimet e Spiropalit: E pa veshur, e pa ngrënë dhe shëndetligë ishte…

Ish kryetari i PS në Shkodër, Edip Shiroka në një status ironik për ministren Elisa.

‘I keni ditët e numëruara’- Dalin pamjet e sh.errit me fqinjët, Lefteri: Bashkë do shihemi në…

Del filmimi i muajit prill të këtij viti, ku shfaqet Lefter Zhidru me bashkëshorten e.

Pritet situatë e keqe nga reshjet e përmbytjet, Shkodra rrezikon shumë, zbulohet porosia e prerë që i ka shkuar Prefekturës

Moti i keq në fundjavë, Agjencia Kombëtare e Mbrojtjes Civile shkresë zyrtare 5 prefekturave në.

Arratisja nga drejtoria e Policisë, lëvizte i lirë, qytetari kap dhe ia dorëzon efektivëve dh.unuesin

Zbardhet ngjarja qe futi ne panik mesditën e sotme zonën e “Myslym Shyrit” kur një.

Ministria del me lajmin b.ombë për sot, uaa, paska ndodhur t.ragjedi për tre familje

124 raste të reja dhe 3 humbje jete në 24 orët e fundit në vend..

Lajm i madh nga Zvicra, ja çfarë ka vendosur për shqiptarët

Nje lajm shume i mire per shqiptare vjen nga Zvicra, e cila ka marrë vendim.

LAJM I FUNDIT/ Ngjarje e rëndë në mes të Tiranës, arratiset një person nga Komisariati, forca të shumta policie tek…

Një person është arratisur nga ambientet e Komisariatit të Policisë në Tiranë. Nuk dihen detaje.