Shkodranët që jetojnë në Tiranë “mësyjnë” për zgjedhjet e 25 prillit, ç’pritet të ndodhë

Nje perballje shkodranesh qe jetojne ne Tirane pritet te jete ajo e 25 prillit ne.

Çfarë po ndodh në Shkodër, qendra e qytetit në terr

Qendra e Shkodres ne black out. Nje defekt ne sistemin elektrik, ka bere qe zona.

LAJM I FUNDIT/ Dy shpërthime të fuqishme në Lezhë, dyshohet se…

Dy shperthime te fuqishme jane ndjere ne zonen e Lezhes rreth ores 19:40 dhe 19:41.

25 punonjësve të Spitalit të Shkodrës u kërkohet dorëheqja, reagon drejtori

Diten e sotme ka reaguar Drejtori i Spitalit të Shkodrës, Ardjan Dajti, nje dite pasi.

LAJM I FUNDIT/ Aksident i rëndë në Kavajë

Pasditen e sotme rreth orës 16:15, në fshatin Bogovë, Njësia Administrative Synej, shtetasi S. M.,.

LAJM I FUNDIT/ Ndërrojnë jetë 6 pacientë me Covid, prej disa ditësh të shtruar tek Sanatoriumi

Ministria e Shëndetësisë njofton se jane bere 2510 testime, ntga ku rezultojne 586 raste të.

Pl.as një tjetër Skandali i madh, pas rastit të Tires, një tjetër publikohet në emisonin ‘STOP’, pacienti me COVID shkon në spital por grabitet pas v.dekjes nga…

Pak ditë pas skandalit të bërë publik në emision ‘STOP’, ku sanitarja Tire Alldervishaj shtirej.

“Si i kapje 2 brinjët e fëmijës”. Zbardhet përgjimi, pranon p*rdhunimin e 13-vjeçares: E ngatërrova me ty grua, më dhemb…

Janë publikuar në emisionin “Shqipëria Live” përgjimet mes mamasë së 13-vjeçares së përdhunuar nga ‘njerku’.

“Hë të solli erën e burrit”. Mamaja e 13-vjeçares së pë*dhunuar nga ‘njerku’ tro.ndit vendin: Djali erdhi e ma solli, por ai e mori dhe…

Detajet tejet të rëndë janë zbardhur sot nga përdhunimi i 13-vjeçares nga ‘njerku i saj’..

Lajm UR.GJENT/ Tjetër ska.ndal nga Tirja, kërkon ‘lirimin nga b.urgu’, arsyeja po na sh.okon të gjithëve

Pak ditë pas skandalit të shënuar në Tiranë ku Tire Alldervishaj, në pozicionin e sanitarës.