Eri pezullohet nga programi, sherri që doli jashtë kontrollit dhe shkatërroi çdo gjë

Dorjani është hyrja e re në Për’puthen, i cili në përplasjen me Antonelën deklaroi se.

Mos e humbisni këtë episod, Mehdi kohë e këmbë i dashuruar me Zejneo

Çfarë do të kërkojë Zejnep nga nëna e saj birësuese? Ekrem me një shumë të.

Nuk do t’ju pëlqejë, por kjo do të jetë prezantuesja e re e “Portokalli”

Tre ditë më parë me anë të një postimi në Instagram, Eneda Tarifa konfirmoi largimin.

Jasmina puth dhe zhvesh edhe Erlindin, studio shpërthen në të qeshura

Takimi i Erliindit dhe Jasminës ishte ‘i nxehtë’ dhe pse u bë në borë. Jasmina.

Ndryshon rrjedha në “Përputhen”, Antonela shpërthen duke qarë. Historia dr.amatike e jetës së saj: Ikëm se baba do na vr.site

Antonela i ka përlotur të gjithë sot në studio me historinë e saj tr.onditëse. Pas.

Juli i kërkoi falje, Murati me Locon e ndjekin nga pas, Atdheu i jep xhupin…çfarë nuk u pa në largim e Sindit nga skena

“Je si vaji i Borshit, ekstra i virgjër”, ky koment i Julit një nga djemtë.

I publikoi pa leje videon kur gatuante, Basha i bën të papriturën bashkëshortes

Bashkëshortja e kryedemokratit Lulzim Basha ka publikuar një foto së bashku me vajzën e madhe,.

Kjo është bileta që mund t’ju bëjë fitues të mbi 18 milionë lekëve, shqiptarë kontrolloni mirë “xhepat”

Është hedhur sot shorteu i përjavshëm i Telebingo Shqiptare. Për çmimin e madh ka 1.

FOTOT/ U nda nga Jonida Maliqi, zbulohet lidhja e Romeos me vajzën e Ministrit të Ramës

Çifti i njohur, Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj i kanë dhënë fund lidhjes së dashurisë..

Mevlani refuzon Sarën në takim. Antonela del nga vetja, çohet dhe…

Mevlani refuzoi të dalë me Sarën në takim javën e ardhshme pasi siç tha ai.