Rudina Xhungën e pushojnë nga puna, Vera Grabocka i bën të papriturëm

Gazetarja e njohur Rudina Xhunga ka zbuluar së fundmi në një intervistë mediatike disa të.

Rudina Xhunga ka marrë vendimin e dhimbshëm pas lindjes së vajzës së saj

Gazetarja e njohur shqiptare, Rudina Xhunga në një intervistë ndryshe ka treguar detaje nga jeta.

Është ndarë apo jo nga djali i Jozefina Topallit? Eva Murati habit

Moderatorja bukuroshe, Eva Murati, është përfolur shpesh kohët e fundit se mund të jetë ndarë.

Dritan Prifti kthehet, historia e djalit që braktisi Anglinë për Libofshën e Fierit

Dritan Prifti është fieraku që braktisi Anglinë pas 20 vitesh për të ndërtuar vreshtat në.

Ah i ziu djalë, Fevziu paralajmëron dhëndrin që do i vijë për vajzën

Gazetari dhe moderatori i njohur i ekranit shqiptar, Blendi Fevziu është një baba shumë i.

Iku 9 muaj nga Shqipëria dhe bënte jetë aventureske, Mariza Ikonomi kthehet dhe habit: Sa e kam sharë veten

Për gati nëntë muaj, këngëtarja e njohur Mariza Ikonomi ndërmori një aventurë, ku udhëtoi në.

Pasi mbaroi protesta, Monika Kryemadhi me deklaratë të fortë

Pak pas përfundimit të protestës e cila sot u zhvillua në disa pika kyce të.

Iku apo e larguan nga PD, Myslym Murrizi bën deklaratën e papritur

Ai thotë se ka shpresë që Partia Demokratike do të ndryshojë. ‘Gjerat do të ndryshojnë, PD.

Mori pjesë te filmi i Ermalit, aktorja e njohur Marjana Kondi zbulon atë që Mamaqi s’donte ta dëgjonte

Aktorja e madhe, e njohur dhe shumë e dashur e humorit shqiptar, Marjana Kondi ishte.

A po merr h.ak ndaj Bashës me krijimin e partisë së re? Befason Patozi

Tani dihet që ai është drejtuesi i partisë së re krijuar si fraksion i PD..