A ka rrezik kur pini kafe te furrat e bukës? Ja çfarë thotë mjeku

A ka rrezik kur merrni kafe te furrat e bukës? Pipero tha ne Report tv: “Nëse.

Nëna mjeke e Rita Orës rrëqeth me përshkrimin e saj: Kam frikë për vajzat, në spital mungojnë…

“Ajo është me të vërtetë super heroina ime”. Kështu është shprehur për median angleze këngëtarja.

Shkodra e gjitha në dritare, Bujar Qamili i befason: Kur më thanë të bëj një koncert pa spektatorë…

Shkodranët kanë kanë kaluar 60 minuta ndryshe këtë pasdite, nën tingujt e muzikës së mjeshtrit.

Do jepte intervistë, papritur u sëmur dhe shkoi direkt në urgjencë. Këngëtari flet për ditët e vështira

Këto ditë, kengetari Blero ndodhet në karantinë në shtëpinë e tij në Prishtinë, ndërkohë bashkëshortja.

Karantina “ndan” këngëtarin nga e fejuara, ja me kë e kalon izolimin

Kengetari i njohur shqiptar per disa hite, Devis Xherahu dhe partnerja e tij Ertemiona janë.

Këngëtarja shqiptare përlotet live: E shikoj tek dera dhe nuk i afrohem dot, më ka marrë malli shumë…

Jemi mësuar ti shikojmë gjithnjë shpesh si në jetë ashtu edhe në skenë, por në.

“Nëse unë vdes e para, ti…”, gruaja e aktorit të njohur rrëqeth me fjalët e saj pasi la spitalin

Aktori amerikan Tom Hanks dhe gruaja e tij Rita Wilson lanë spitalin në Australi gati.

“Isha në depresion të thellë”, pasi luajti filmin me Ermal Mamaqin, aktorja zbulon të vërtetën t.ronditëse

Pasi luajti rol kryesor në filmin “I Love Tropoja”, aktorja Arjola Demiri u emërua drejtoreshë.

Gjaku i vet i th.eu dhëmbët, i dëmtoi syrin, por ç’ndodhi sot në gjyq? Ua atë e njeh dhe Saimir Tahiri, hesapet ‘e hapura’ që ka me të

Vladimir Gjuta, i arr.estuar më 4 janar, pasi akuzohej se kishte rr.ahur me çekiç kushëririn.

Rrëfehet për herë të parë Linda Rama, si është të jesh gruaja e Edit: Të kushtëzon jashtë mase dhe pa pushim

Përpara sesa të bëhej bashkëshortja e Kryeministrit të Shqipërisë, ajo kishte investuar shumë në zhvillimin.