‘O Zot sa e kënaqur jam që po rrimë kaq shumë bashkë’, Cekja tregon hallin që e ka gjetur me gruan

Aktori i dashur i humorit, Sejfulla Myftari, i cili njihet gjerësisht si Cekja i Beratit,.

Çfarë ndodhi te skena kritike e “Dedës” në shtyllë, Saimir Kumbaro: Është kaq dëshpëruese…

Saimir Kumbaro kapërdin dhimbjen për humbjen e kolegut-mik dhe përpiqet ta nderojë përmes kujtimeve. Me.

Olta Gixhari pëson krizë emocionale, ja çfarë i ka ndodhur në Spanjë ku jeton me partnerin e saj

Aktorja e njohur Olta Gixhari ndodhet pranë partnerit të saj në Spanjë. Por duke folur.

Mevlan Shanaj përlotet kur tregon telefonatën e fundit me Rikard Ljarjan, zbulon historinë mallëngjyese

Një prej ikonave të kinematografisë shqiptare, Rikard Ljarja ndërroi jetë si pasojë e një sëmundje.

“Temperaturë e zgjatur, vështirësi në frymëmarrje, njerëzit rrinin në shtëpi”, profesori i njohur Mentor Petrela: Virusi ka qarkulluar që në janar

Zerave qe jane te bindur se përballja e parë me COVID-19 të mos ketë qenë.

Nga darkat romantike tek mëngjeset e hershme dhe gota e verës, Jonida Maliqi flet për herë të parë për dashurinë me aktorin Romeo Veshaj

Jonida Maliqi flet per here te pare në një intervistë per marredhenien e dashurise me.

Nga më të rrezikuarit tek mënyrat e përhapjes, si ta dalloni gripin sezonal nga virusi i rrezikshëm. Këto kategori duhet të ruhen shumë

Infektologët dhe mikrobiologët, tërheqin vërejtjen se koronavirusi i ri është më i ashpër nga virusët.

“Virgjërinë e humba 17 vjeçe, mendova se s’do martohesha kurrë”- Ina Kollçaku rrëfen a ka tradhtuar: Shumë herë jam…

Konkurrentja e ‘Përputhen”, Ina Kollçaku ka folur hapur rreth jetës së saj intime. Ajo rrëfeu se.

U anuluan dasmat, Ylli Baka: Do t’i martojmë edhe beqarët mos u mërzisni

Nga karantina aty ku po kalon më së shumti kohë me familjen, Ylli Baka e.

Gruaja e aktorit të njohur tregon “efektet anësore ekstreme” të ilaçit eksperimental që i dhanë për koronavirusin

Këngëtarja Rita Wilson ka deklaruar se ka pësuar “efekte anësore ekstreme”, pasi u trajtua me ilaçin.