I dhemb shpirti nga humbja e nënës, këngëtarja shqiptare rrëfim prekës

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhesika Polo ka humbur nënën e saj pas luftës 2 vjeçare.

Po të merrte vesh se Marku e tradhëton? Befason me përgjigjen Rudina Dembacaj

Rudina Dembacaj e ftuar në Pop Culture me moderatoren Dojna Mema, u pyet se si do.

‘Mu afrua stjuardesa dhe më kërkoi që të…’, Luan Zhegu tregon momentet që fshihen pas kësaj video

Këngëtari i  mirënjohur Luan Zhegu në emisionin “Rudina” në një lidhje me Skype, ka treguar.

Planet për fëmijë, Dembacaj: Nëse do ishte për Markun tani do e kisha barkun te goja

Aktorja e njohur e humorit dhe moderatorja Rudina Dembacaj ishte e ftuar ditën e sotme.

Ka një imazh jo të mirë në publik, duket e egër, por çfarë thotë Enkel Demi për jetën me ish deputeten

Gazetari Enkel Demi teksa tregoi detaje për jetën e tij profesionale dhe atë private, thote.

“Mezi po pres të mbarojë”, ish deputeti shqiptar: Zoti ka rënë në hall me gratë se janë…

Ish deputeti Eduard Ndocaj dhe bashkeshortja ndodhen në Milano, pasi gruaja e tij Valentina punon.

Enkel Demi tregon fillimet e tij në televizion: Nuk doja të dilja, se nuk hiqja mjekrën

Enkel Demi ka një karrierë të gjatë në radio dhe televizion, dhe tregoi se fillimet.

“Për të bëj g.rabitje”, modelja e njohur shqiptare befason

Modelja e fitness-it Dorina Mema thotë se qeni i saj “Booja”, është si një njeri.

Sa prekëse, Robert Berisha i kërkon falje të bijës: Nuk jemi një familje…

Këngëtari Robert Berisha duke folur mbi projektin e tij më të ri “Fërkoj Kalje” (Kërkoj Falje),.

Skenaristi i filmit ku Rikard Ljarja u dashurua me aktoren Marjeta Ljarja tregon historinë e panjohur

Shkrimtari Zija Çela ka qenë skenarist i filmit “Në pyjet me borë ka jetë”, aty.