Nxori fotot provokuese nga plazhi kur të gjithë ishin të izoluar, moderatorja zbulon të vërtetën sh.okuese

Moderatorja e njohur Alma Celaj ka dhene nje pergjigje surprizuese teksa u pyet ne emision.

I bëri foto gj.oksit dhe ia nisi, poshtë tij kishte…moderatorja tregon përballjen e sikletshme

Moderatorja Alma Çelaj ka pozuar në plazh ne nje foto te saj ne rrjetet sociale,.

P.las keq në emisionin e Top Channel, vajzat që kërkojnë të dashur në televizor: Kur e ke humbur v.i.rgjërinë ti…

Vajzat e emisionit qe po diskutohet aq shume keto kohe ne Top Channel kane marre.

‘Ah vetëm ai punonte, donte pension, shkonte dhe të dielave’, djali i punëtorit që u rrëzua nga skela: Si e morëm vesh lajmin

Mëhill Perpepaj, 63 vjeç, ishte duke punuar në një ndërtesë te “Fusha e Aviacionit” dje,.

Kryemadhi flet për ‘dashurinë’ Rama-Meta: Unë me Ilirin ndajmë…

Ditët e fundit analistë dhe opinionistë kanë folur për një “dashuri Rama-Meta”, të cilën kryetarja.

“Më ka ikur dëshira për të bërë s*ks”, psikologes i ndodh e papritura në emisionin e Rezear Xhaxhiut

Ditën e sotme e ftuar në “Pasdite me Xhaxhiun” në Fax News ishte psikologia klinike.

Pasi u nda nga juristi, Nevina Shtylla tregon çfarë kërkesash ka për mashkullin që do jetë partneri i saj

Moderatorja simpatike Nevina Shtylla, pak ditë pasi dha lajmin se i ka dhënë fund lidhjes.

Prej javësh të ndarë, Artiola Toska dedikim prekës për bashkëshortin: Nuk duroj dot më…

Izolimi i javeve te tera nga situata boterore me pandemine ka lënë të ndarë Artiola.

Nga puthjet me Timo Fllokon e Agim Qirjaqin te roli i Elsës që i dha shumë popullaritet, Eva Alikaj rrëfehet si asnjëherë

Ajo ishte në moshë fare të re, teksa bënte hapat e parë drejt skenës së.

E imagjinoni dot Bamir Topin me flokë të gjata? Ja kur i ka mbajtur ish Presidenti

“Sami Frashëri” është gjimnazi ikonë që njihet ndryshe si shkolla e ‘VIP-ave’duke qenë tempulli për.