Po diskutohej për veshjen e mjekëve, doktoresha bie nga kati i 5-të gjatë konferencës

Një mjeke në Rusi ra nga dritarja e zyrës së saj që ndodhet në katin.

Duhet të ishte e izoluar, kryebashkiakja filmohet duke rregulluar thonjtë në një sallon bukurie

Një kryebashkiake e Teksasit është detyruar të kërkojë falje pasi ka thyer rregullat e karantinës.

Merr bonusin e ndihmës nga qeveria, por kërkon ta rikthejë: Nuk më takon

Pronari i një dyqani në Paliano të Frosinones mori pagesën e ndihmës prej 600 euro.

E gjithë bota kundër Kinës, mikrobiologu rus: Ju tregoj çfarë çmendurie është bërë në laboratorin e Wuhanit

Akuza të shumta janë ngritur për kinezët sa i përket përhapjes së CO.VID-19. Shumë vende.

Kujdes, është shumë e rrezikshme. Kompania e desinfektantëve paralajmëron qytetarët

Një nga prodhuesit kryesorë të dezinfektuesve ka lëshuar një paralajmërim të fortë për qytetarët. Sic.

‘Meshkujt kanë nevoja, ju e dini’/ Vajza del nga karantina dhe bën s*k.s me 7 persona

Nje rast qe ka habitur policine eshte ai i Kirie Redfield, gruaja nga Yorkshire e.

Pamjet e rënda nga kamerat e sigurisë, në Tiranë lëvizte mbrëmë një…

Nje foto e pazakonte po qarkullon ne rrjet. Ajo eshte bere ne sheshin Nene Tereza.

Flet mjekja e lëkurës: Koronavirusi jep shenja, dermatologët në alarm

Sëmundjet e lëkurës janë të shumta, por vetëm disa prej tyre detyrojnë pacientët që të.

Shikoni çfarë ndodh pas shpinës së gazetares teksa raportonte “live” në Tiranë

Kriza e krijuar nga koronavirusi ka bërë që bota të mos jetë e njëjta në.

Njihuni me djalin që i ka rrëmbyer zemrën Tokios

Aktorja Úrsula Corberó u bë e famshme në mbarë botën përmes rolit të saj si.