Zbulohet vendin ku ndodhen 28 ton flori

Vendndodhja e 28 ton ari të epokës naziste të fshehur në periudhën e Luftës së.

Burri pret pe.nisin e tij dhe e hedh në shkurre, policia në kërkim…

Një ngjarje e çuditshme u regjistrua në juglindje të Berlinit, në Gjermani. Sipas gazetës BILD,.

Nga dhëmbët tek veshi, kush ishte burri që doli? A mashtroi lideri i Koresë së Veriut botën? Fotot qe tregojnë se ai ka…

Media prestigjioze amerikane Nju Jork Post ngre teorine tjeter tani se Kim Jong Un ka.

Ndryshimet në dhëmbë dhe veshë, teoricientët nxjerrin zbuluar planin e Kim Jong Un: Personi që u kthye në publik është sozia e tij

Lideri i Koresë së Veriut Kim Jong Un vazhdon të turbullojë ujërat në të gjithë.

“Thirje e hapur! Drejtuar skeptikëve dhe kujt ti dojë b*tha!”, mjeku lëshon sfidën: Kam një familje që e ka kaluar Covidin në Janar, më kërkoni falje nëse…

Pas debateve lidhur me rastet pozitive me Covid 19 që kanë qarkulluar që prej muajit.

Shkencëtarët kanë gjetur një “vaj magjik”, që pastron qelizat e ka.ncerit të zorrës së trashë 90% në 2 ditë

Ne kemi shkruar shumë gjëra rreth vajit të arra kokosit sepse përfitimet e këtij lëngu.

Stafi mjekësor duartroket për shërimin e pacientit që i mbijetoi komës dhe ndalimit të zemrës dy herë

Ky është momenti prekës kur babai i 4 fëmijëve duartrokitet nga stafi i NHS, teksa.

Aii na e shpifën! Akrepa, merimanga dhe shumëkëmbësha të skuqura në zgarë, rihapet tregu i insekteve në Kinë! Pamjet që të lenë pa fjalë

Një rrugë ushqimore kineze e cila shet akrepa, shumëkëmbësha dhe insekte të tjera të skuqura,.

I moshuari 107-vjeçar fiton betejën me ko.ronavirusin, flet nipi: Ky është se.kreti i tij

Një i moshuar, i cili jetoi gjatë Gripit Spanjoll, Depresionit të Madh dhe Luftës së.

Zemra i pushoi kur mjekohej në spital nga Covid, burrit 60 vjeçar i ndodh mrekullia. Mjekët me duartrokitje

Një pacient 60-vjeçar në Turqi, zemra e të cilit pushoi së rrahuri për pak derisa.