Ç’po vjen nga Kina? Pse po frikësohet BE dhe alarmi: Kujdes, ja cili është synimi i Pekinit

Pavarësisht investimeve në shuma miliardëshe, jo të gjithë grekët janë entuziastë për angazhimin e kinezëve.

FOTOT/ E dh.im.bshme, mësohet lajmi tra.gjik për mjekun që u nxi nga ko.ronavi.rusi,

Mjeku nga Wuhani i Kinës i cili prej muajsh vuante pasojat e prekjes nga COVID-19.

Ah o Zot sa e tme.rrshme/ Vëllezër 6 dhe 7 vjeç i vje.dhin makinën gjyshes dhe vd.e.sin tragjikisht në…

Një ngjarje vërtet e dhi.mbshme dhe shumë e tme.rrshme ka ndodhur në shtetin e Misurit.

Po ndodh diçka, ka ndryshuar…ekspertët italianë dalin në përfundimin e çuditshëm për Covid-19

Një dite pas deklarates se cuditshme qe ngjalli reagime te shumta te nje mjeku italian,.

Nxirren të gjithë agjentët e FBI-së në terren, nisin përgatitjet për v.a.rrimin e …

Protestat e dh.unshme dhe situata e tensionuar në dhjetra shtete amerikane ka detyruar të gjitha.

Misteri i ‘shpërndarësve të heshtur’ asimptomatikët e Covid-19

Teksa kriza përhapet, shkencëtarët kanë zbuluar më shumë prova në lidhje me një tipar të.

Kush ishte Xhejms Bondi i vërtetë, që frymëzoi personazhin e “Agjentit 007”

Në vitin 2014, lehtësimi i klauzolave të Ligjit britanik të Sekreteve, e lejoi një familje.

Vjen udhëzimi i papritur, futen në fuqi rregulla të reja edhe për s.e.ksin në shtëpi

Rregulla te reja do të futen në ndryshimin e fundit në projektligjin për Rregulloren e.

E bujshme/ Ua nuk e prisnim, studimi i fundit nxjerr të dhëna sh.okuese mbi v.irusin

Mjeket dhe shkencetaret kanë zbuluar se fundmi se disa njerëz janë imunë ndaj patogjentit Sars.

Kamarieri i çon gotën e ujit, rezulton me koronavirus KRYEMINISTRI dhe familja e tij, ja ç’thotë ai

Kryeministri i Armenisë Nikol Pashinian mësohet se është prekur nga COVID-19 së bashku me familjen.