Aksident i shumëfishtë në autostradë, një i vdēkur dhe 10 të plagosur

Një i vd.ekur dhe dhjetrë të plagosur ështëm bilanti i një aksident masiv ndodhur në.

Ndërron jetë një 24 vjeçar, zbulohet se ishte djali i…

Mediat e huaja kane raportuart se ka nderruar jete djali i supermodeles amerikane, Stephanie Seymour.

Uaa/ Gruaja i bën kafen burrit, i hedh helmin brenda dhe shkon t’ia japë, por ç’kishte vërejtur ai dhe ç’ndodh më pas?

Një ngjarje e pazakontë është shënuar në SHBA, ku një 70-vjeçare tentoi të ‘vr.iste’ me.

Lindi djalin 1 muaj më parë, aktorja e njohur shtrohet urgjent në spital, zbulohet arsyeja tronditëse që po na përlot të gjithëve

Aktorja e njohur, Fernanda Castillo, e cila u bë nënë e një djali një muaj.

Zot u tm.erruam/ Dalin pamjet nga tërmeti i fu.qishëm që shkundi vendin, uaa ja momenti kur ‘lëkundet’ gjithçka

Një tërmet i fortë me magnitudë 6.4 i shkallës Rihter ka tronditur sot Argjentinën në.

E tm.errshme/ Tërmet 6.6 ballë, lemeriten njerëzit, dalin të panikosur në rrugë, ja epiqendra

Një lëkundje e fortë ka shkundur Argjentinën. Tërmeti ka qenë me magnitudë 6.5 i shkallës.

“Edhe ne kemi zemër”/ I vodhën makinën gruas me aftësi të Kufizuar, Hajdutët habisin të madh e të vogël me gjestin e tyre

Një ngjarje e pazakontë është shënuar në Itali, ku disa hajdutë kthyen mjetin që kishin.

I vodhën makinën por ia kthyen prapë, gruaja shtanget nga letra që gjen në të nga hajdutët

Një histori e pazakontë është bere virale ne rrjetet sociale dhe ne mediat online, ndersa.

Lëkundje të forta tërmeti, ja ku ishte epiqendra

Lëkundje tërmeti me magnitudë 4,1 ballë u shënua sot në provincën Elaziğ që ndodhet në.

Ah zot sa gjynah/ U pl.agos nga pl.umbi qorr, detaje të dhimbshme për kamarieren e lokalit, mjekët zbulojnë se ajo do duhet të jetojë me…

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë që tronditi Greqinë disa ditë më.