Shqiptari humbi këmbën gjatë luftës, shokohet kur sheh foton e tij në paketën e cigareve. Djali i tij e kishte blerë në…

Nuk është hera e parë që kompanitë e duhanit përdorin imazhet e njerëzve në jetë.

Nisen për pushime në Turqi, familjes korçare i ndodh e papritura me gjyshin në Rinas

Një familjeje iu anuluan pushimet verorë pak ditë më parë sepse kishin harruar pasaportën e.

Një herë flet por i habit të gjithë, Albi Nako: Kam mbajtur gjarprin në krevat, nuk e kisha grua. Kur nëna ime e pa, tha…

Albi Nako ka treguar një histori personale duke i habitur të gjithë, ndersa ishte i.

Ai po i çmend të gjithë këto orë, e frikshme kush qëndron pas aplikacionit rus që të plak

Emri i tij po njihet dhe po përhapet me shpejtësinë e erës këto orë në.

Familja me 6 anëtarë shkon me pushime në Mal të Zi, por përballen me tmerrin

Kishin zgjedhur Malin e Zi që këtë vit të bënin pushimet verore, por një familje.

Çmenduria e plakjes masive zë edhe politikanët, ja si duken Berisha, Meta e Rama

“U ngrita në mëngjes dhe pash që më ishin plakur të gjithë miqtë. Është kthyer.

Paguan agjensinë t’u organizonte dasmën, plot 46 mijë paund për në Xhamajka, çifti përballet me m.akth

Do duhej të ishte dita me e bukur e jetes qe do mbahej mend pergjithmone..

Njihuni me parashikimin e yjeve për sot, ditë e vështirë për këtë shenjë

Dashi – Çiftet që janë në një lidhje, do të jenë konfuz në lidhje me zgjedhjet.

Zgjidh shalqinin më të mirë me këtë truk të vetëm dhe kaq të thjeshtë

Nuk keni nevojë ta hapni e ta shihni se si është bostani brenda. Ju duhet.

U tha se prindërit e tij nuk e donin Alba Hoxhën dhe prandaj u ndanë, reagon Albi Nako

Prej ditësh në media është komentuar gjatë për ndarjen e koreografit Albi Nako nga balerina.