Se*ks & dr.og.ë në Tiranë, kapet në dhomë me dy binjake, njëra e do, tjetra e akuzon për rrëmbim

Një 37-vjecar, të cilit iu gjet me vete në hotel lëndë n.ark.otike, pretendon se është.

Ua ç’mrekulli/ Delfini ‘luan e kërcen’ rreth e qark varkës së turistëve në Sazan, Video po bën namin

Një pamje si në filma ishte ajo që ndodhi në gadishullin e Karaburunit dhe ishullin.

Mamaja i lë djalit një pre.zervativ në…, ja pse po qesh rrjeti (foto)

Kjo histori është bërë virale! Mesa duket një mama e kujdesshme vendosi t’i lërë një.

Meri rendit shenjat më pa fat për tetorin, ja kush do kalojë peripeci

Është data 1 Tetor dhe ashtu si çdo fillim muaji, emisioni “Rudina” ndalet tek parashikimi.

Ai shkon çdo ditë aty ta shohë, prej dy vitesh, me shpresën se ai do kthehet dhe do e përqafojë…(do qani kur ta lexoni)

Në këtë botë, qentë janë ndoshta krijesa që më së miri arrijnë të mishërojnë kuptimin.

Aldos i ndodh çudia në emision, e marrin në telefon live dhe kërkojnë ti…’Të lutem mos ma prish’ (video)

Të premten që lamë pas, në emisionin e mëngjesit, Aldon Lipes, i ka ndodhur e.

Nuk i punonte Whatsapp, djali njeh më në fund nënën me të cilën jetonte prej kohësh

Çfarë do të bënim nëse të gjitha rrjetet sociale papritmas do të zhdukeshin, nëse teknologjia.

Rojet e plazhit po u marrin telefonat prindërve në këtë plazh, arsyeja është vërtet emocionuese

Sigurisht, që duke qenë në bregdet, ju ka ndodhur të jeni dëshmitar të skenave të.

Mamaja i kritikon nusen, djali i kthen përgjigjen epike: Nuk u martova me të që të lajë e të pastrojë, por…

Të gjithë i dimë problematikat e raportit nuse-vjehrrë dhe e anasjellta. Shpesh qëllon njëra negative,.

Meta fotografohet me bashkëshortin e Zajmina Vasjarit në jahtin luksoz

Kreu i shtetit shqiptar, Ilir Meta, teksa po merret shumë me aktualitetin politik, po shfrytëzon.