Zyrtari i lartë befason: Mos përdorni letër higjenike, por…

Ne nje kohe qe blerjet e panikut nga koronavirusi po shkaktojnë mungesa të produkteve bazë,.

Ah sa e bukur, mjekët celebrohen në sy të fëmijëve në këtë periudhë për një arsye shumë prekëse

Dy mjekë që janë në vijën e parë të zjarrit me betejën kundra koronavirusit janë.

E pabesueshme, i sëmuri ia “mbath me vrap”, mjekët e ndjekin nga pas derisa…

Një situatë e pazakontë ka ndodhur në Rusi , ku një person i dyshuar me.

Del pica me emrin e doktor Piperos (foto)

Një picë me emrin e doktor Pëllumb Piperos. Duket se kjo ka qenë gjetja më.

“Dasëm bojnë farmacitë, gjen maska vetëm me mik”, vëllezërit Lleshi këngë për koronavirusin: Hudhra e raki fshati, ik virusi në pikë të vrapit

Në një kohë kur vendi është izoluar pothuajse totalisht si pasojë e koronavirusit, nuk mungojnë.

Meri gjendet e v.d.ekur në shtëpi, si e zbuloi dedektivi se vrasësi ishte një nga shoqet e saj?

Mary dhe Ben jetuan me 4 miqtë e tyre. Një ditë, Ben erdhi në shtëpi.

Frika nga ko.ronavi.rus, veprimi i berberit do ju shkrijë gazi

Në një kohë kur bilanci botëror është thelluar në 2,995 vi.ktima dhe 87,716 të inf.ektuar.

Pëllumbi sjell mesazh nga qielli, zgjidhni një dhe lexoni mesazhin tuaj

Provoje tani!!! Zgjidhni një pëllumb dhe prisni për një surprizë të këndshme … Ju sugjeroj.

‘Ajo donte aventura o Aldo, lek, s’donte jet serioze ajo’, telefonuesi shtang Aldon: Po m’gjete nanji, thuj se kam…

Një dialog që kur ta lexoni do shkriheni së qeshuri. E po fundja fare, kanë.

Mësoni të bëni një ëmbëlsirë të shijshme me limon dhe me biskota për vetëm 5 minuta dhe pa furrë

Kush mund të rezistojë para një ëmbëlsire të mirë me limon? Kjo agrume me dhunti.