Jeta e “çmendur” e familjes mbretërore më të pasur në botë – për të cilën milionat janë si “një fjalë goje”

Familja mbretërore në Britani të Madhe mund të jetë një nga familjet më të pasura.

“Gomari hyri në vreshta dhe dèmtoi rrushin”, detaje nga shèrri i vëllezërve në Tiranë

Dy vëllezër nga Tirana u përfshinë në një konflíkt të ashpër para disa ditësh dhe.

VIDEO e ministrit turk po çan rrjetin, ka një metodë personale për vendosjen e maskës kundër COVID-19

Maskat janë një nga produktet më të rëndësishme në këtë kohë pandemie. Kudo bëhet thirrje.

Vrenozi i ashpër me Ardit Gjebrenë: Kemi dy muaj mbyllur, të ha ty me gjithë televizor

Reklamimi i ushqimeve në një prej programeve më të ndjekura në vend, në një kohë.

Gokhan i propozon për martesë Xhemres, ja ç’do ndodhë të hënën në ‘Lule të vetmuara’

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë.

Muharrem Hoxha parodi për gjobat e vëna: E krujta me gjethe fiku…

Aktori i humorit Muharrem Hoxha prej 2 muajsh është karantinuar në qytetin e Pogradecit. E.

Duhet të ishte e izoluar, kryebashkiakja filmohet duke rregulluar thonjtë në një sallon bukurie

Një kryebashkiake e Teksasit është detyruar të kërkojë falje pasi ka thyer rregullat e karantinës.

Doli nga spitali pasi mundi v.irusin, gjyshja nuk mban dot veten pas surprizës së burrit

Nje e moshuar, e cila kishte gjashte niper e mbesa, nuk mbajti dot lotët kur.

Shikoni çfarë ndodh pas shpinës së gazetares teksa raportonte “live” në Tiranë

Kriza e krijuar nga koronavirusi ka bërë që bota të mos jetë e njëjta në.

Me bllokimin nga pandemia, prodhuesit të letrave higjienike i ndodh e papritura, nuk do e besoni

Ishte produkti me i shitur gjate periudhes se dyndjeve ne markete nga frika para izolimit..