Edi Rama është koronavirusi, p.las në emision, nuk pushojnë të qeshurat, ja kush e tha

Një takim argetues në “ABC e Pasdites” ku moderatori Ermal Peçi priti në studio fëmijët.

A jeni prekur nga “syri”? Edhe nëse nuk e besoni, ekziston një mënyrë për të kuptuar nëse keni energji negative në trup me një vezë të thjeshtë

Ju ndoshta keni dëgjuar të gjithë për syrin e keq dhe si një person mund.

“Shko moj injorante, mos ha m*t kot”, i quajti artistët trushpëlarë, Albërije i kthehet ashpër ministres Spiropali: Ik merru me kalamajt e tu…

Këngëtarja Albërije Hadërgjonaj ka reaguar ashpër ndaj ministres Elisa Spiropali, e cila një ditë më.

Songylin e rrë.mbejnë, ajo është në rre.zik për jetën, nesër në ‘Lule të vetmuara’

Disku që i dha Mesude Nazanit nuk është disku i ak.sidentit. Kemal e ka fshehur.

Puthje e përqafime në rrugë e sheshe, çiftet ritakohen pas dy muajsh izolim

Italia po hyn në fazën e dytë të planit për menaxhimin e krizës së koronavirusit,.

Misteri i pazbuluar/ Çfarë u bë me një tren me 106 pasagjerë që hyri në tunel e s’doli më që aty?

Më 14 korrik 1911, ndërmarrja Zaneti u ofroi udhëtime falas italianëve të pasur si pjesë.

Jeta e “çmendur” e familjes mbretërore më të pasur në botë – për të cilën milionat janë si “një fjalë goje”

Familja mbretërore në Britani të Madhe mund të jetë një nga familjet më të pasura.

“Gomari hyri në vreshta dhe dèmtoi rrushin”, detaje nga shèrri i vëllezërve në Tiranë

Dy vëllezër nga Tirana u përfshinë në një konflíkt të ashpër para disa ditësh dhe.

VIDEO e ministrit turk po çan rrjetin, ka një metodë personale për vendosjen e maskës kundër COVID-19

Maskat janë një nga produktet më të rëndësishme në këtë kohë pandemie. Kudo bëhet thirrje.

Vrenozi i ashpër me Ardit Gjebrenë: Kemi dy muaj mbyllur, të ha ty me gjithë televizor

Reklamimi i ushqimeve në një prej programeve më të ndjekura në vend, në një kohë.