‘Për GJITHOLOGËT tanë militantë të sëmurë’, Tritan Kalo ‘shpërthen’ sërish ndaj politikës: Mësoni të pushoni dhe të dëgjoni

Mjeku i njohur Tritan Kalo ka përcjellë një mesazh të fortë ku thotë se kur.

Infektohen me koronavirus 13 mjekë dhe infermierë në Tiranë, Taulant Muka nxjerr prapaskenat e stafeve mjekësore dhe ngre al.armin: E fillojnë punën me një dopjo raki dhe…

Ish-zëvendës ministri i Arsimit, Taulan Muka ka reaguar përmes një statusi në rrjetet sociale pasi.

Rruga e mbarë të qoftë Ilir Meta

Nga Mustafa Nano Në monologun e fundit unë bëja thirrje që Rama, Berisha e Meta.

“U bë që të dukej se godina ishte me cilësi të keqe”, Krasta zbulon pamjet e manipuluara të shembjes së Teatrit

Gazetari Adi Krasta ka publikuar mbrëmjen e djeshme në A shoë, manipulimin që sipas tij.

Murrizi: Rama, Basha dhe Meta kanë zhvilluar një takim të fshehtë në Golem

Deputeti dhe kreu i grupit demokrat në Parlament, Myslym Murrizi ka deklaruar se kryeministri Edi.

“Do më pëlqente shumë të bëhesha dhëndër, por nuk kam moshë”, Pëllumb Pipero flet për famën që mori pas shp.ërthimit të COVID-19: Do më mungoni!

Pas shpërthimit të pandemisë së koronavirusit, mjeku Pëllumb Pipero është shndërruar një ndër personazhet më.

OFL u dërgon formularin e pasurisë 4 të fortëve në Elbasan, ja ‘bëmat’ e tyre

OFL iu ka dërguar formularin për dekríminalizimin e pasurisë katër subjekteve të krímit në Elbasan,.

Basha ‘kokë më kokë’ me popullin, zbret në terren dhe takon tregtarët: Bredhjet dhe propaganda e qeverisë nuk mund ta fshehin dështimin!

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha është takuar ditën e sotme me tregtarë në tregun.

She.rr për motive të dobëta, vlonjatja pl.agos me th.ikë në këmbë 25-vjeçarin

Një 25-vjeçar ka përfunduar në spitalin e Vlorës, pasi ishte pl.agosur në këmbë. Ngjarja ka.

“Babloku” ka hapur sa për “testim”, vetëm resort-plazhin “Mane” 188 mijë m2 në Palasë; të tjerët pas 10 qershorit

Bregdeti dhe deti Jon, nuk është yni/ Sipas Komitetit të Ekspertëve; vetëm në atë sipërfaqe.