“Ah mor zog si nuk të ra me e shiju….”. Bes Kallaku “kujton” Zogun e Tiranës pas arr.estimit, ua sa e rë.ndë

Aktori Bes Kallaku ka shigjetuar Zogun e Tiranës. Pjesë e filmit të Bes Kallakut “Falco” janë shumë personazhe VIP shqiptarë, mes tyre edhe aktorë.  Ndër personazhet më të njohura janë Arben Derhemi, Olsi Bylyku dhe ish-velina Rashel Kolaneci, Bleona Qereti, doktori i njohur Skerdi Faria por edhe ’ Zogu i Tiranës’, Hermes Nikaj.

Së fundmi aktori Bes Kallaku, ka publikuar një video, ku në film shfaqet edhe Zogu i Tiranës dhe ndaj tij shprehet:  ‘Ah mor zog si nuk të ra me e shiju filmin’ . Përmendim që Hemes Nikaj ndodhet në qeli.

Videon e gjeni te linku me poshte:

https://streamable.com/5vnm9