Ah ç’trishtim i madh, njerëzit e panë, filluan të qanin, njoftuan policinë: Alo hajdeni sepse… Zot sa gjynahNjë ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Tiranë, ku një endacak është gjetur pa shenja jete.Tiranë/Informacion paraprakMë datë 23.10.2020, rreth orës 13:01, në rrugën “Mine Peza”, në një objekt të braktisur është gjetur pa shenja jete një shtetas endacak ende i paidentifikuar.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, ku nga hetimet paraprake nuk konstatohen shenja dhune.