5 muajshme shtatzënë, fansat kapin detajin e çuditshëm tek Afërdita DreshajModelja e njohur Afërdita Dreshja pak ditë më parë ka njoftuar shtatzëninë e saj.Ajo ndodhet në muajin e 5 dhe po e shijon kaq shumë këtë periudhë.Në fotot që ajo poston shpesh në rrjetet sociale, të gjithë kanë një pyetje… “Ku e ke barkun”.

Jeta e saj prej modeleje dhe linjat fizike gjithnjë të mbajtura në perfeksion, e bëjnë Afërditën që dhe tani që është shtatzënë të mos shtojë shumë në peshë.