TË PËRZGJEDHURA

JETË/STIL

Gazetarja shqiptare zbulon gjestin prekës të të dashurit pas termetit: Edhe pse me ekonomi mesatare…

Gazetarja shqiptare zbulon gjestin prekës të të dashurit pas termetit: Edhe pse me ekonomi mesatare…

Moderatora Dajana Shabani është shumë e komentuar në media. Së fundmi, ajo ka bërë të ditur nismën e partnerit të saj, Kamer Malokut. Ky i.

Surpriza e ‘Këngës Magjike’/ Besa ikën nga festivali, Ardit Gjebrea i shkruan publikisht: Kthehu, këtë radhë këndojmë për të ndërtuar

Surpriza e ‘Këngës Magjike’/ Besa ikën nga festivali, Ardit Gjebrea i shkruan publikisht: Kthehu, këtë radhë këndojmë për të ndërtuar

Moderatori i njohur i skenës shqiptare dhe producenti Ardit Gjebrea ka shfrytëzuar mesazhin për tërheqjen nga konkurimi i këngëtares Besa Kokëdhima nga ‘’Kënga Magjike 2019’’.

Evi, balerina që humbi jetën nën rrënojat e hotelit në Durrës, del historia e saj

Evi, balerina që humbi jetën nën rrënojat e hotelit në Durrës, del historia e saj

Tërmeti katastrofik ka marrë të paktën 40 jetë njerëzish në Thumanë dhe Durrës, dhe mes vi.ktimave është edhe Eviola Broshka, 28-vjeçarja që u nxor e.

Isha vetëm 14 vjeçe, Bleona e kujton me lot në sy: Babai më fuste…

Isha vetëm 14 vjeçe, Bleona e kujton me lot në sy: Babai më fuste…

Ndonëse vitet ikin këngëtarja e njohur Bleona Qereti vazhdon të mbetet po aq e pëlqyer sa dikur. Ditën e sotme, Bleona është kthyer pas në.

Njihet për jetën e tij luksoze, ja sa lekë mban në xhep Noizy

Njihet për jetën e tij luksoze, ja sa lekë mban në xhep Noizy

Noizy është padyshim një nga reperët më të suksesshëm në tregun muzikor shqiptare dhe këngët e tij kthehen hite duke u dëgjuar kudo, në klube,.

Suprizon astrologja Meri Shehu për horoskopin e muajit nëntor: Një muaj shumë…

Suprizon astrologja Meri Shehu për horoskopin e muajit nëntor: Një muaj shumë…

Si pritet të jetë parashikimi i yjeve për shenjat për muajin Nëntor? Çfarë pritet të ndodh këtë muaj? Si është i vendosur pozicioni i planeteve,.

Ndahet nga jeta këngëtari i njohur shqiptar, miku i tij jep lajmin e hidhur

Ndahet nga jeta këngëtari i njohur shqiptar, miku i tij jep lajmin e hidhur

Lajmin për vd.ekjen e tij e bëri të ditur kolegu i grupit, Veli Sahiti, në një njoftimi në rrjetin social Facebook. Ai publikoi një fotografi.

Merrte gjithmonë çmime të dyta dhe të treta Irma Libohova zbulon gabimin e saj artistik

Merrte gjithmonë çmime të dyta dhe të treta Irma Libohova zbulon gabimin e saj artistik

Artistja big e skenës shqiptare Irma Libohova ishte e ftuar mbrëmë në spektaklin e muzikës ‘Këndo këngën time’ në Vizion Plus . Në këtë spektakël marrin.

Me kista në kokë, operohet djali 5-muajsh i Almeda Abazit, ish-missi shp.ërthen në lot

Me kista në kokë, operohet djali 5-muajsh i Almeda Abazit, ish-missi shp.ërthen në lot

Djali i Almeda Abazit dhe aktorit Tolgahan Sayışman, Efehan, i është nënshtruar një ndërhyrje kirurgjikale në Stamboll. Sipas revistës së njohur turke ‘2.Sayfa’, djali 5-muajsh.

E lidhur prej gjashtë vitesh, avokatja shqiptare rrëfen skenat e xhelozisë: Një herë i dashuri më fluturoi rrobat nga ballkoni

E lidhur prej gjashtë vitesh, avokatja shqiptare rrëfen skenat e xhelozisë: Një herë i dashuri më fluturoi rrobat nga ballkoni

Redona Koçi është një prej vajzave shqiptare më tërheqëse në rrjetet sociale. Ajo është cilësuar si ‘juristja më se.ksi në Shqipëri’ dhe ka mijëra ndjekës.

MË TË LEXUARAT

FUNDIT

LEXO MË SHUMË

SPORT

VIDEO

MË SHUMË LAJME